199,95
119,95

 Shop nu ALLE damesschoenen met 50% korting &

alle herenschoenen met kortingen t/m 50% – op = op.

Greve

Elba 2712 77.3230
199,95
119,95

Grijs suède Greve Elba 2712 77.3230 heren instapper.

Kleur: Grijs
Houd bij twijfel over de maatvoering de UK maat aan. Op werkdagen voor 16:00 besteld, binnen twee werkdagen verzonden. Houd rekening met kans op extra levertijd i.v.m. drukte. Houd bij twijfel over de maatvoering de UK maat aan. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden. Houd rekening met kans op extra levertijd i.v.m. drukte.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.
  • heroicons/solid/check 4.74/5 door meer dan 2500 klanten
  • heroicons/solid/check  Eenvoudig retourneren (ook tijdens de leegverkoop)
  • heroicons/solid/check Achteraf betalen met Riverty
  • heroicons/solid/check 14 dagen bedenktijd

 

Deze Greve heren instapper is uitgevoerd in grijs suède met een spiegelnaad. De voering en het uitneembaar voetbed zijn van leer. De instapper heeft een platte, rubberen zool. Deze Greve Elba 2712 77.3230 heeft een normale pasvorm.

Onderhoudstip: spray deze Greve schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro, een vocht- en vuilafstotende impregneerspray.

In 1898 is het (heren) schoenmerk Greve opgericht, in Waalwijk door Hermanus Greve. Het merk staat voor klasse, stijl en modieuze schoenen met de beste kwaliteit en pasvormen. Dit maakt dat Greve tot één van de meest exclusieve schoenmakerijen behoort. De schoenen van Greve worden met de hand gemaakt, met oog voor detail. Greve maakt gebruik van 4 verschillende maakwijze; Goodyear, Ago, Blake en Mocassin. Wist je dat Greve sinds 1998 hofleverancier is en een Koninklijk wapen draagt? Wegens 100 jaar vakmanschap en de bijdrage aan de gemeenschap, uitgereikt door de toenmalige koningin Beatrix.

Materiaal: Suède
Model: Elba 2712 77.3230
Kleur: Grijs
Serienummer: 1110.70.0041
Subcategorie: Instap - Mocassin

Iets voor jou

    Collonil Carbon Pro spray zorgt ervoor dat je schoenen optimaal beschermt zijn tegen vocht- en vuil.
    Collonil

    Collonil Carbon Pro spray

    15,99

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp