165,-

Wegens drukte bij PostNL kunnen de zendingen vanaf vrijdag 10-01 vertraging hebben. Excuses voor het ongemak. 

 

Shop Sale!

Mephisto

Brice 125
165,-

Taupe leren Mephisto Brice 125 heren sandaal.

Kleur: Taupe
Op werkdagen voor 16:00 besteld vandaag verzonden. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.

Deze Mephisto Brice 125 sandaal is uitgevoerd in taupe leer. De sandaal heeft drie verstelbare klittenbandsluitingen. Het voetbed is van leer. De loopzool is zwart rubber. Deze Mephisto Brice 125 sandaal heeft een normale pasvorm.

Met Mephisto schoenen krijgt u topkwaliteit. Alleen de beste materialen worden gebruikt door de meester-schoenmakers, die een perfecte pasvorm nastreven. Door de unieke Soft-Air Technologie ervaart u aangenaam en vooral moeiteloos loopplezier.

Onderhoudstip: U kunt deze schoenen het beste onderhouden door ze regelmatig te impregneren met een water- en vuilafstotende spray, zoals de Carbon Pro van Collonil.

Materiaal: Leer
Model: Brice 125
Kleur: Taupe
Serienummer: 1310.26.0002
Subcategorie: Sandaal

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp