265,-
132,95

 Shop nu ALLE damesschoenen met 50% korting &

alle heren schoenen met kortingen 20 t/m 50% – op = op.

Premiata

LAURYN 7484
265,-
132,95

Beige combi Premiata Lauryn 7484 dames sneaker.

Kleur: Beige
Houd bij twijfel over de maatvoering de UK maat aan. Op werkdagen voor 16:00 besteld, binnen twee werkdagen verzonden. Houd rekening met kans op extra levertijd i.v.m. drukte. Houd bij twijfel over de maatvoering de UK maat aan. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden. Houd rekening met kans op extra levertijd i.v.m. drukte.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.
  • heroicons/solid/check 4.74/5 door meer dan 2500 klanten
  • heroicons/solid/check  Eenvoudig retourneren (ook tijdens de leegverkoop)
  • heroicons/solid/check Achteraf betalen met Riverty
  • heroicons/solid/check 14 dagen bedenktijd

 

Deze Premiata dames sneaker is uitgevoerd in beige textiel in combinatie met beige en blauw suède en wit met zilver leer. De voering en het uitneembare voetbed zijn van leer. De sneaker heeft een rubberen loopzool. Deze Premiata Lauryn 7484 heeft een normale pasvorm.

Onderhoudstip: spray deze Premiata schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro, een vocht- en vuilafstotende impregneerspray.

Het bekende Italiaanse schoenenmerk bestaat al sinds 1885 en in opgericht in Montegranaro. Sinds 1991 heeft het merk wereldwijd een naam gekregen. Er zitten inmiddels dus al heel wat jaren aan ervaring, vakmanschap en kwaliteit in de schoenen van dit sportieve merk! Premiata gaat mee met de nieuwste trends en is continu bezig te vernieuwen en te verbeteren binnen hun merk. Alleen zal de Made in Italy instelling nooit veranderen. Premiata produceert schoenen, voornamelijk sneakers, voor zowel heren als dames.

Materiaal: Combi Materialen
Model: LAURYN 7484
Kleur: Beige
Serienummer: 2002.60.0334
Subcategorie: Sneaker

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp