I.v.m. Pinksteren kan er vertraging zijn met het uitleveren van u bestelling

   Van Bommel schoenen is Vabotti geworden!

Paul Green 2979 01

Beige suède Paul Green 2979 01 veterschoen met spiegelnaad.
€ 159,95 inkl. MwSt
Op werkdagen voor 17.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Reserveren

i.v.m. Pinksteren kan er vertraging zijn met de bezorging

Bijpassende producten
Omschrijving

Beige Paul Green 2979 01 veterschoen. Deze Paul Green veterschoen is uitgevoerd in beige suède met een spiegelnaad, gemaakt op een ecologische wijze. De voering is van suède met een vast voetbed van super soft leer met een contrefort voor extra draagcomfort. Daarnaast heeft deze veterschoen een rubberen chunky loopzool. De pasvorm van deze Paul Green 2979 01 veterschoen valt normaal uit.

Paul Green staat voor modieuze, trendy schoenen die een uitstekend loopcomfort hebben en waarbij kwaliteit centraal staat. Deze Paul Green schoen is perfect voor vrouwen die zowel mode als comfort belangrijk vinden.

Onderhoudstip: Spray deze Paul Green schoenen regelmatig in met een vocht- en vuilafstotende spray, zoals de Collonil Carbon Pro.


Specificaties
Model 2979 01
Kleur Beige
Serienummer 2010.60.0020
Subcategorie Veterschoen