Wolky 0806427 Shalker Gaucho Brush-o 430
Cognac leren Wolky 0806427 Shalker Gaucho Brush 430 veterboot.
Cognac Wolky 0806427 Shalker Gaucho Brush 430 veterboot. Deze Wolky veterboot is uitgevoerd in cognackleurig leer. De voering en het voetbed zijn geheel van leer. Het voetbed is anatomisch gevormd en uitneembaar. Hierdoor is deze veterboot ook goed te dragen met een eigen inlegzool. Daarnaast heeft deze veterboot een flexibele rubber loopzool met een hakhoogte van 7,5 cm. De maat van deze Wolky 0806427 Shalker Gaucho Brush 430 veterboot veterboot valt normaal uit.
Bij Wolky schoenen is comfort het uitgangspunt; met een anatomisch gevormd voetbed en een doordacht ontwerp van leest en pasvorm gaat Wolky al 30 jaar voor kwaliteit.
Onderhoudstip: U kunt deze Wolky laarzen het beste onderhouden door ze regelmatig te impregneren met de Collonil Carbon wax, een water- en vuilafstotende spray die het leer verzorgd.
Materiaal | Leer |
---|---|
Model | 0806427 Shalker Gaucho Brush-o 430 |
Kleur | Cognac |
Serienummer | 2830.25.0021 |
Subcategorie | Enkellaarsjes |