I.v.m. Pinksteren kan er vertraging zijn met het uitleveren van u bestelling

   Van Bommel schoenen is Vabotti geworden!

Toral 12771 Platino/sand

Beige combi Toral 12771 Platino/ sand bootie met imitatie bont.
€ 249,95 inkl. MwSt
Op werkdagen voor 17.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Reserveren

i.v.m. Pinksteren kan er vertraging zijn met de bezorging

Omschrijving

Beige Toral 1 12771 Platino/ sand bootie. Deze Toral bootie is uitgevoerd in beige imitatie bont in combinatie met goudkleurig metallic leer. De voering en het uitneembare voetbed zijn geheel van leer met een suède contrefort voor extra draagcomfort. Deze bootie heeft een verhoogde rubberen crepe loopzool. De pasvorm van deze Toral bootie valt normaal uit.

Het jonge schoenen merk Toral staat bekend om haar schoencollectie met een unieke twist. Gedurfde ontwerpen, verassende combinaties en bijzondere afwerking zijn de kenmerken van een Toral schoencollectie. Deze Toral schoenen hebben, zoals alle schoenen die gemaakt worden in de Spaanse fabrieken een strenge kwaliteitscontrole gehad.

U kunt deze Toral schoenen het beste onderhouden door ze regelmatig te impregneren met een water- en vuilafstotende spray zoals de Carbon Pro van Collonil.


Specificaties
Model 12771 Platino/sand
Kleur Goud
Serienummer 2910.61.0002
Subcategorie Bootie