Shop nu New Arrivals

Voorheen vanbommelschoenen.nl

Floris van Bommel Curvi 01.07

Zwart leren ‘Curvi 01.07’ Floris van Bommel SFW-10111-10-01 sneaker.
€ 219,95 inkl. MwSt
Op werkdagen voor 17.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Reserveren
Bijpassende producten

Deze Floris van Bommel damessneaker is uitgevoerd in zwart leer in combinatie met zwart lakleer, zwart suède en zwart mesh materiaal. De voering en het uitneembare voetbed zijn geheel van leer met een contrefort van suède voor extra draagcomfort. Daarnaast heeft deze sneaker een rubberen ‘Curvi’ loopzool. Deze Floris van Bommel Curvi 01.07 sneaker heeft een G- leest en heeft daardoor een normale pasvorm.

Artikelnummer: SFW-10111-10-01

Onderhoudstip: Spray deze Floris van Bommel schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro spray, een vocht- en vuilafstotende spray.

Al sinds 1734 worden er in de schoenfabriek van Van Bommel luxe heren- en damesschoenen gemaakt, die tegenwoordig tot één van de bekendere schoenmerken van Nederland behoren. Alle Floris van Bommel schoenen worden ontworpen door het creatieve brein achter dit merk, Floris van Bommel zelf. Vervolgens worden de schoenen gemaakt van hoogwaardige kwaliteitsmaterialen, net als het eeuwenoude klassieke herenmerk ‘Van Bommel’.


Specificaties
Materiaal Leer Lak combi
Model Curvi 01.07
Kleur Zwart
Wijdte G
Serienummer 2002.10.0478
Subcategorie Sneaker

Contact WhatsApp