Premiata Lucy Var 5908
Blauwe Premiata Lucy Var 5908 sneaker. Deze sneaker is uitgevoerd in blauw suède in combinatie met blauw textiel en blauw met cognackleurig nubuck. De voering en het uitneembare voetbed zijn volledig van leer met een suède contrefort voor extra draagcomfort. De sneaker heeft een rubberen loopzool. Deze Premiata Lucy Var 5908 sneaker heeft een normale pasvorm.
Premiata is een Italiaans schoenenmerk met al meer dan 130 jaar ervaring. Het merk is sinds 1991 gespecialiseerd in het maken van sneakers. Ze houden zich niet graag aan de moderegels, waardoor er ieder seizoen een verrassende collectie ontstaat.
Onderhoudstip: U kunt deze Premiata schoenen het beste onderhouden door ze regelmatig te impregneren met de Collonil Carbon Pro spray, een water- en vuilafstotende spray.
Materiaal | Combi Materialen |
---|---|
Model | Lucy Var 5908 |
Kleur | Blauw |
Serienummer | 1002.30.0501 |
Subcategorie | Sneaker |