139,95

Shop Sale!

Ambitious

Magma 12902 6564AM
139,95
Cognac leren Ambitious Magma 129012 6564AM heren sneaker.
Op werkdagen voor 16:00 besteld vandaag verzonden. Op vrijdag na 16:00 of in het weekend besteld, is maandag verzonden.
We doen onze uiterste best om dit waar te maken. Er kunnen uitzonderlijke situaties zijn waardoor de levertijd langer is.

Deze Ambitious heren sneaker is uitgevoerd in cognac leer met print en perforaties. De voering is van leer met een uitneembaar foam voetbed en een contrefort van suède voor extra draagcomfort. Daarnaast heeft deze sneaker een rubberen loopzool. De pasvorm van deze Ambitious Magma 129012 6564AM valt normaal uit.

Onderhoudstip: spray deze Ambitious schoenen regelmatig in met de Collonil Carbon Pro, een vocht- en vuilafstotende impregneerspray.

Ambitious is een heren- en damesmerk dat werd in 2008 opgericht in Guimarães , Portugal. Het familiebedrijf staat voor kwaliteit, traditie en goede productie met een vooruitstrevende houding. Als onderdeel van een toonaangevende industrie, probeert Ambitious waar mogelijk te gaan voor lokale of de meest milieubewuste manier van handelen.

Materiaal: Leer Suède / Nubuck combi
Model: Magma 12902 6564AM
Kleur: Cognac
Serienummer: 1002.25.0155
Subcategorie: Sneaker

Dit product is toegevoegd aan je winkelwagen!

Contact magnaicons/whatsapp WhatsApp